Partnerské instituce

Lach-Ner, s.r.o.

Společnost Lach-Ner se primárně zabývá výrobou a prodejem laboratorních (čistých a speciálních) chemikálií. Jedná se jak o organické i anorganické kyseliny, tak o průmyslově využívané soli a organické chemikálie, včetně aromatických látek, jako jsou různá rozpouštědla, analytická či extrakční činidla. Oblibu svých produktů u zákazníků si společnost vybudovala především díky vynikajícímu poměru kvalita vs. cena, důsledné a systematické kontrole kvality ve vlastní laboratoři, snadné dostupnosti, příjemném a rychlém servisu. Chemikálie jsou díky své čistotě využívány nejen v běžném průmyslu, ale i ve školách, výzkumných institucích, farmacii či kosmetice, které jsou mnohem náročnější na chemickou i mechanickou čistotu a na poskytovaný servis.

Watrex Praha, s.r.o.

Společnost Watrex Praha, s.r.o. zaujímá vedoucí pozice v prodeji chromatografických přístrojů a příslušenství. Dále se zabývá vývojem a výrobou vlastních systémů a přístrojů, jako jsou solvent savers, column oven, automatic valve station, ion suppressor, UV detektory a celá řada čerpadel, robotický manipulátor pro DNA analyzátor. Firma spolupracuje řadu let s ÚCHP na vývoji rezoluce racemických helicenů na opticky čisté formy a je schopna poskytnout služby spojené s vývojem fotocyklizační aparatury pro syntézu [n]fenacenů.

Wischem Ltd. Jižní Korea

Firma sídlící v Ulsan Technopark v Jižní Koreji se specializuje na syntézu materiálů pro optoelektroniku, především aromatických systémů a jejich následný prodej subjektům, které z těchto molekul vyrábějí optoelektronické součástky, jako jsou displeje či OFET tranzistory.

APPLICAN INT. s.r.o.

Firma se ve spolupráci s dalšími subjekty zabývá vývojem zařízení k provádění extrakcí biomasy, především technického konopí a následné separace čistých kanabinoidů.

Kanebos, s.r.o.

Společnost Kanebos, s.r.o. byla založena v únoru 2014 na základě mnohaletých zkušeností zakládajících členů s konopnou rostlinou. Hlavním cílem společnosti je výzkum možností využití konopí, zvláště jeho technických odrůd a aplikace získaných poznatků v praxi.

Aktuality

Newsletter

Zaregistrovat